POZNAJ NAS BLIŻEJ!

WIOLETTA NOWICKA & EWELINA CHLEBOWSKA

 

ROK 2018 TO ROK ZDJĘĆ 360 STOPNI NOWEJ GENERACJI

STARTUJ JUŻ TERAZ W NOWY WYMIAR TURYSTYKI!

Prezentujemy i rekomendujemy obiekty turystyczne, które same odwiedziłyśmy.

Nasza pasja do podróży i fotografii została uwieczniona na portalu wywczasuj w postaci spektakularnych zdjęć 360 stopni, które jednocześnie publikujemy w bezpośrednich wynikach wyszukiwana Google.

Należymy do grupy Google Street View Trusted. Zanim wybierzesz miejsce na spędzenie urlopu, zwiedź wybraną lokalizację w formie spaceru wirtualnego, a natępnie dokonaj rezerwacji na wywczasuj.

STREET VIEW

GOOGLE

REKOMENDOWANI

WIOLETTA

EWELINA

TOURMAKE

KORZYŚCI BYCIA NA WYWCZASUJ

Użytkownicy, którzy wyświetlili wpis o obiekcie z wirtualną wycieczką, są dwa razy bardziej zainteresowani rezerwacją miejsca w tym obiekcie.

W przypadku użytkowników w wieku 18-34 lata chęć dokonania rezerwacji po obejrzeniu wirtualnej wycieczki wzrosła aż o 130%.

Spośród ankietowanych użytkowników 67% chciałoby większej liczby wpisów o firmach z wirtualnymi wycieczkami. W pozostałej grupie 26% nie miało zdania, a 7% stwierdziło, że większa liczba wirtualnych wycieczek nie jest potrzebna.

Poszukując online restauracji i hoteli, 62% użytkowników korzysta z Google. Ilościowe badanie rynkowe zostało przeprowadzone w okresie od 21 lipca do 2 sierpnia 2015 roku przez niezależną firmę zajmującą się badaniem rynku.

Portal oferuje reklamę Twoich wpisów, aktualności i ofert ze wszystkich dostępnych social mediów. Udostępniamy specjalną sekcję ” MEDIA” dzięki której wszystkie Twoje aktualności widoczne są na Portalu Wywczasuj.

HOTELARZU BĄDŹ TRENDY W 2018

O obecności w internecie nie będziemy przypominać, gdyż o tym powinien wiedzieć każdy hotelarz. W roku 2017 Google uruchomiło algorytm tworzący wyniki wyszukiwania na podstawie zawartości stron mobilnych. Ważne jest, aby wasze strony były tworzone zgodnie z technologią Responsive Web Design (strony responsywne). Rok 2018 niesie ze sobą najnowsze rozwiązania jaką jest technologia Tourmake w spacerach wirtualnych Street View.

Promocja i dystrybucja usług jest w 100% uzależniona od obecności Twojej oferty w sieci i jakości jej zaprezentowania. Przeanalizujemy Twoją strategię i pomożemy w jej aktualizacji.

Prezentacja hotelu w internecie musi być procesem aktywnym. W roku 2017 technologia 360 będzie rozwijać się dynamicznie.

Nieustannie musicie być i działać, konkurencja nie śpi. Należy dbać o ruch na stronie i tutaj wszystko ma duże znaczenie.

Obraz jest najszybciej przyswajalny przez mózg, my o tym wiemy, a Ty? Rok 2017 to czas technologii 360, która będzie nadrzędnym i decydującym czynnikiem podczas wyboru Waszej oferty.

WYWCZASUJ SIĘ MĄDRZE

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

+48 514 396 322

+48 514 396 322

REKOMENDOWANI FOTOGRAFOWIE

POMOC I PYTANIA

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!