JAK PORUSZAĆ SIĘ PO PORTALU WYWCZASUJ?

Dzieli Cię zaledwie kilka kroków by w pełni poznać funkcjonalność Portalu. Poruszanie się po stronie jest dziecinnie proste i działa intuicyjnie. Wiedz, że wywczasuj jest przyjazne użytkownikom i współpracuje z wszystkimi urządzeniami mobilnymi na wszystkich dostępnych systemach.

Z myślą o Tobie oddajemy w Twoje ręce produkt, który jest czymś więcej niż tylko wyszukiwarką ofert. Wywczasuj to jedyny Portal w Polsce prezentujący oferty turystyczne z opcją spaceru wirtualnego.

Zapraszamy do wirtualnej przygody i podjęcia najlepszej decyzji – Twojej decyzji. Niech rzeczywistość wirtualna stanie się rzeczywistością.

ZAAWANSOWANA WYSZUKIWARKA

Na stronie głównej Portalu określonej ” HOME” masz do dyspozycji wyszukiwarkę z możliwością zaawansowanego filtrowania ofert . Zaawansowane filtry pokazują wszelkiego rodzaju udogodnienia jakie posiada dany obiekt turystyczny.

SPACERY WIRTUALNE

Po wyszukaniu interesującej Ciebie oferty masz możliwość odbycia wirtualnej wycieczki po danym obiekcie. Wiemy, doskonale, że zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistości dlatego wywczasuj oferuje spacery wirtualne, które pozwolą Tobie lepiej poznać otoczenie i wnętrze obiektu.

PROFIL WCZASOWICZA

Każdy użytkownik ma możliwość utworzenia swojego profilu na Portalu. Profil daje możliwość dodawania ofert do ulubionych oraz pozostawiania ocen i dzielenia się komentarzami.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Wczasowiczu zapewne wiesz doskonale, że media społecznościowe są już oczywistym przekaźnikiem informacji. Teraz masz możliwość dzielenia się z innymi. Udostępniaj wybrane oferty i pokaż gdzie zamierzasz spędzić wakacje lub gdzie je spędziłeś.

DYNAMICZNA MAPA

Nasz mapa jest dynamiczna, co oznacza, że wystarczy najechać kursorem by zlokalizować obiekt i zobaczyć co jest w pobliżu.

WYZNACZANIE TRASY

Proste i niezbędne narzędzie każdego kierowcy, to opcja wyznaczania trasy już w sekcji wyszukanego obiektu. Możesz skorzystać z mapy wywczasuj lub przełączyć się na mapę Google.

TABLICA SPOŁECZNOŚCIOWA

Sekcja ” MEDIA” to tablica społecznościowa prezentująca najnowsze aktualności z Facebooka i Instagrama naszych Top Obiektów. Już nie musisz śledzić wielu funpage’s, teraz masz wszystkie aktualności wielu obiektów turystycznych w jednym miejscu.

BEZPIECZNA REZERWACJA BOOKING

Po zakończeniu procesu wyszukiwania na Portalu Wywczasuj, możesz przenieść się do witryny internetowej lub mobilnej Booking celem złożenia rezerwacji.

INSTAGRAM

Zapraszamy do sekcji “INSTA”, gdzie odkryjesz miejsca pełne inspiracji i wywczasujesz się w Polsce oraz poznasz nas lepiej w relacji “live video”.

JAK MOGĘ ZAREKLAMOWAĆ SWÓJ OBIEKT I BYĆ W MAPACH GOOGLE?

Możesz zareklamować się na Portalu Wywczasuj i to w niestandardowy sposób, dodatkowo staniesz się widoczny w mapach Google i podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach. Oferty obiektów turystycznych prezentowane w formie tradycyjnych zdjęć, to poniekąd już archaizm. Użytkownicy przestali ufać zdjęciom statycznym, które nie są w stanie oddać rzeczywistości. My jako czołowi fotografowie floty Google Street View korzystamy z technologii Google.