Reklama na Wywczasuj

Wyróżnij swój hotel

Pozyskaj nowych gości do swojego obiektu

Jako właściciel noclegu starasz się pozyskać nowych gości. Chcesz zapełnić wszystkie wolne pokoje w swoim obiekcie. Niewątpliwie pomóc w tym może aktywne i efektywne promowanie noclegu na portalu wywczasuj.

Poznaj Nasze Pakiety

Wybierz pakiet odpowiedni do prezentacji Twojego obiektu. Jeśli chciałbyś skorzystać z prezentacji przygotowanej indywidualnie skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy.

Popular

Social media

Facebook

Zyskasz nowy wygodny kanał komunikacji z klientem. Zbudujemy zaangażowaną społeczność fanów wokół Twojej firmy.

Instagram

Zdobądź większe zaufanie ludzi odwiedzających Twój obiekt. Podnieś rozpoznawalność swojej marki.

You Tube

Pokaż swój obiekt na kanale you tube w formie filmu 360. Filmy sferyczne technologią przyszłości, bądź tam, gdzie są najlepsi.

Zaangażuj klientów, napędzaj biznes

Zbuduj zaufanie i przyciągnij klientów do swoich drzwi - zaoferuj wysokiej jakości wirtualną wycieczkę, która poprowadzi ich z ulicy do Twojej firmy.

Zaproś Klientów do siebie, aby poznali atmosferę i wystrój Twojej firmy za pomocą dobrze znanej im technologii Street View. Wzbogać obecność Twojej firmy w Mapach Google o wysokiej jakości zdjęcia, by kolejny Klient trafił do Ciebie.

Zrób dobre wrażenie na Klientach poprzez spacer
360° i zdjęcia firmy, które podkreślą korzyści Twojej
oferty. Zdjęcia pojawiają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google. Można je też znaleźć na Mapach Google. Możesz umieścić je w swojej witrynie.

 

Uzupełniona wizytówka firmowa Google o zdjęcia Street View jest lepiej widoczna w sieci.
Wizytówki Firm ze zdjęciami Street View mają wyższy wskaźnik kliknięć, po których dochodzi do odwiedzin.Podczas wirtualnej wycieczki składającej się z panoramicznych zdjęć wysokiej jakości możesz
zaprezentować najważniejsze atuty swojej firmy. Potencjalni klienci mogą odwiedzić Twoją
Firmę bezpośrednio ze Street View.

Klienci mogą wybrać się na wirtualną wycieczkę po Twojej Firmie, przeglądając panoramiczne zdjęcia
online. Dzięki technologii Street View klienci mogą łatwo obejrzeć Twoją Firmę, zanim odwiedzą ją
osobiście. To świetny sposób, by pochwalić się wystrojem, atmosferą i wyjątkowymi atutami firmy. Informacje o Twojej Firmie będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zdjęcia Street View to rozwiązanie stosowane już na całym świecie.