Warunki użytkowania
Wywczasuj nie jest agencją turystyczną. Wywczasuj to portal, który zapewnia użytkownikom narzędzia i zasoby służące do wyszukiwania, planowania i udostępniania usług turystycznych.

Warunki użytkowania

Wywczasuj nie jest agencją turystyczną. Wywczasuj to portal, który zapewnia użytkownikom narzędzia i zasoby służące do wyszukiwania, planowania i udostępniania usług turystycznych. Portal oferuje użytkownikom informacje na temat różnych rodzajów zakwaterowania (takich jak hotele, pensjonaty, restauracje itp.), regionów turystycznych oraz usług związanych z podróżowaniem.

Zakres stosowania

Korzystając z portalu wywczasuj, użytkownik oświadcza, że przeczytał, zrozumiał i akceptuje warunki użytkowania i politykę prywatności, łącznie z informacjami o stosowaniu plików cookie.

Usługi

Portal wywczasuj oferuje możliwość wyszukiwania usług turystycznych oraz planowania i udostępniania wybranych ofert. Po zakończeniu wyszukiwania w serwisie wywczasuj możesz przenieść się do witryny internetowej lub mobilnej wybranego sprzedawcy, gdzie można będzie dokonać rezerwacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za Warunki Użytkowania ani za Politykę Prywatności witryn internetowych ani mobilnych, w których wykonuje się rezerwację. Zalecamy zapoznanie się z Warunkami Użytkowania oraz z Polityką Prywatności witryn internetowych lub mobilnych sprzedawcy. Dodatkowo, w przypadku niektórych hoteli, użytkownicy mają możliwość dokonania rezerwacji wybranego hotelu dzięki bezpośredniemu połączeniu ze stronami rezerwacyjnymi (osoby trzecie np. „Booking”). W rezultacie rezerwacja zostanie dokonana na stronie rezerwacyjnej, a nie na stronach wywczasuj. W takich sytuacjach wywczasuj nie jest ani operatorem podróży, ani stroną umowy dla użytkownika, a jedynie pośrednikiem, umożliwiającym techniczne połączenie z hotelową stroną rezerwacyjną należącą do osób trzecich. Dokonując rezerwacji na stronie osoby trzeciej, użytkownicy wyrażają zgodę na warunki użytkowania właściwe dla danej strony rezerwacyjnej. Treść tych warunków znajduje się na stronie osoby trzeciej. Po dokonaniu rezerwacji na stronie osoby trzeciej, zawierana jest umowa pomiędzy stroną rezerwacyjną a użytkownikiem, i tym samym nie jest zawierana żadna umowa pomiędzy użytkownikiem a wywczasuj. Wywczasuj nie jest stroną umowy w przypadku rezerwacji i wszelkie roszczenia użytkownika wynikające z rezerwacji hotelu należy wnieść przeciwko osobie trzeciej (strona rezerwacyjna), a nie przeciwko wywczasuj.

Rejestracja

Korzystanie z portalu nie wymaga rejestracji na stronie wywczasuj. Użytkownik może założyć konto podając wymagany zakres informacji w polu formularza rejestracyjnego. System rejestracji sprawdzi prawidłowość adresu e-mail. Negatywna weryfikacja uniemożliwia rejestrację w serwisie. Przy wyborze nazwy użytkownika oraz zdjęć niedozwolone jest podszywanie się pod inne osoby. Użytkownik, który założył konto w Portalu wywczasuj zezwala Operatorowi na zapisywanie i przetwarzanie podanych przez niego danych w systemach teleinformatycznych i wykorzystywania w celu świadczenia usług na rzecz użytkowników oraz reklamodawców zg. z Ustawą z 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 z 1997. Usunięcie danych może nastąpić poprzez zakończenie korzystania z serwisu. Usunięcie konta użytkownika nastąpi na prośbę użytkownika zgłoszoną na adres email [email protected]. Akceptacja niniejszych warunków użytkowania przez użytkownika  jest równoznaczna z oświadczeniem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, wprowadzonych do formularzy dostępnych na stronach Portalu, w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Portalu” oraz “Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Portalu w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną”. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany lub zażądać usunięcia swoich danych z bazy danych Portalu. Wybrane przez użytkownika hasło nie może być przekazywane osobom trzecim. W przypadku podejrzenia o udostępnianie hasła, administrator portalu może zablokować konto. Nie wolno zakładać kont z wulgarnymi, obraźliwymi Loginami. Login, nie może zawierać wulgaryzmów, nie może również obrażać uczuć religijnych. Użytkownik może posiadać tylko 1 konto w serwisie wywczasuj. Z Konta może korzystać tylko i wyłącznie Użytkownik, zabrania się zakładania Konta z którego będzie korzystać kilka osób i na którym zostanie zamieszczone zdjęcie kilku osób. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość dodawania ulubionych ofert do swojego konta i możliwość wystawiania opinii i udostępniania na swoich social mediach typu Facebook określonych ofert turystycznych. Aby uzyskać więcej informacji proszę zapoznać się z polityką prywatności wywczasuj. W przypadku usunięcia konta użytkownika wszelkie jego dane zostaną bezpowrotnie usunięte.

Wykorzystanie materiałów chronionych prawem autorskim

Wszelkie materiały zamieszczone na Portalu wyczasuj.pl, takie jak: teksty, dane, hasła reklamowe,  elementy graficzne, zdjęcia, interfejsy są chronione prawem autorskim i należą do wywczasuj.pl  lub są licencjonowane przez wywczasuj.pl lub używane zgodnie z zasadami CCO (Creative Commons CCO).Korzystając z Portalu  otrzymujesz  pozwolenie na przeglądanie, udostępniane,  pobieranie, zapisywanie w pamięci, dodawanie do ulubionych w swoim profilu użytkownika, udostępnianie osobom trzecim poprzez funkcję "udostępnij" wywczasuj i publikowanie w  mediach społecznościowych.

Pozwól, że pokażemy Ci co oferuje świat

Hotele, pensjonaty

Wywczasuj prezentuje wybrane hotele i pensjonaty, ale nie sprzedaje Produktów Turystycznych.

24/7 rezerwacja

Udostępniamy system rezerwacji. Pamiętaj, że nie jesteśmy agencją turystyczną. Jeśli masz pytanie dotyczące rezerwacji skontaktuj się z portalem rezerwacyjnym.