O NAS

Wioletta & Ewelina

Współpracujemy z Google, by pomagać hotelom w tworzeniu spektakularnych zdjęć 360, które będą przyciągać uwagę klientów w wyszukiwarce i w Mapach Google. Wykorzystujemy najwnoszą technologię Street View Tour, by zapewnić Twoim klientom wygodę dokonywania szybkiej rezerwacji hotelu. Wywczasuj to pierwszy w Polsce portal, który oferuje możliwość wirtualnego zwiedzania obiektów w technologii Google Street View. Portal jest jednocześnie swoistym portfolio, w którym znajdziesz nasze realizacje i dowiesz się jak możesz z nami współpracować. Wywczasuj to pierwszy w Polsce portal, który oferuje możliwość wirtualnego zwiedzania obiektów w technologii Google Street View. Portal jest jednocześnie swoistym portfolio, w którym znajdziesz nasze realizacje i dowiesz się jak możesz z nami współpracować.

I Ty bądź zadowolony ze współpracy z nami

Spacery wirtualne Google Street View

Specjalizujemy się w zdjęciach sferycznych, które spełniają wymogi certyfikacji Google. Spacery wirtualne 360 stopni publikujemy w bezpośrednich wynikach Google, w Mapach Google oraz w wyszukiwarce Google Hotel Finder.

Street View Tour - więcej informacji

Rekomendowani wzmacniają potencjał Street View i uzbrajają spacery wirtualne w nowe funkcjonalności. Teraz bezpośrednio w wirtualnej rzeczywistości możesz dokonać rezerwacji lub dowiedzieć się więcej o oglądanej przestrzeni.

Filmy 360 YouTube

Filmy 360 publikujemy na You Tube skąd możesz je łatwo udostępniać lub osadzać na stronach internetowych.

Zintegrowane strony internetowe

2020 rok to przede wszystkim wolność w stosowaniu niestandardowych krojów liter, ich stylowania i animowania. To również wybór jaki dajemy użytkownikowi, by sam zdecydował czy strona będzie miała jasny czy ciemny motyw. Ponadto w 2020 roku tworzymy strony, które są oznaką ostatecznego triumfu świata cyfrowego i mediów nowej generacji.

Oferta

Nawiąż współpracę z profesjonalistami

Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły zdjęć 360 w Twojej firmie. Następnie ustalimy termin sesji zdjęciowej. Publikacja zdjęć nastąpi w ciągu zaledwie kilku dni. To my tworzymy wywczasuj - Wioletta Nowicka i Ewelina Chlebowska - Rekomendowani Fotografowie Google Street View z uprawnieniami do fotografowania hoteli, partnerzy Tourmake.

Wioletta Nowicka
Ewelina Chlebowska
Nowość

Filmy 360 na YouTube

Chwyć myszką i obracaj w dowolnym kierunku widok podczas oglądania filmu na YouTube. Ciesz się nieograniczoną przestrzenią i zajrzyj dokładnie tam gdzie chcesz! Nasza realizacja to sieć hoteli Best Western w Polsce, Litwie i Finlandii.

REALIZACJE

Zaufali nam