O NAS

Wywczasuj

Wywczasuj to pierwszy w Polsce portal, który oferuje możliwość wirtualnego zwiedzania obiektów w technologii Google Street View. Portal jest jednocześnie swoistym portfolio, w którym znajdziesz nasze realizacje i dowiesz się jak możesz z nami współpracować.

Spacery wirtualne Google Street View

Specjalizujemy się w zdjęciach sferycznych, które spełniają wymogi certyfikacji Google. Spacery wirtualne 360 stopni publikujemy w bezpośrednich wynikach Google, w Mapach Google oraz w wyszukiwarce Google Hotel Finder.

Rekomendowani wzmacniają potencjał Street View

Rekomendowani wzmacniają potencjał Street View i uzbrajają spacery wirtualne w nowe funkcjonalności. Teraz bezpośrednio w wirtualnej rzeczywistości możesz dokonać rezerwacji lub dowiedzieć się więcej o oglądanej przestrzeni.

Filmy 360 YouTube

Nowość to filmy 360 stopni. Filmy 360 publikujemy na You Tube skąd możesz je łatwo udostępniać lub osadzać na stronach internetowych.

Zintegrowane strony internetowe

Oficjalna strona internetowa w najnowszej responsywnej technologii one page. Niech Internet od dziś będzie Twoją najlepszą wizytówką i medium do kontaktu z Klientami.

Oferta

Nawiąż współpracę z profesjonalistami i zamów sesję zdjęciową

Skontaktuj się z nami, umówimy spotkanie i omówimy szczegóły zdjęć 360 w Twojej firmie. Następnie ustalimy termin sesji zdjęciowej. Publikacja zdjęć nastąpi w ciągu zaledwie kilku dni. Wywczasuj tworzą Rekomendowani Fotografowie Street View - Wioletta Nowicka i Ewelina Chlebowska. Global Profit Wioletta Nowicka | ul. Gościnna 8/24 | 93-356 Łódź | NIP 7292253130

Nowość

Filmy 360 na YouTube

Chwyć myszką i obracaj w dowolnym kierunku widok podczas oglądania filmu na YouTube. Ciesz się nieograniczoną przestrzenią i zajrzyj dokładnie tam gdzie chcesz! Nasza realizacja to sieć hoteli Best Western w Polsce, Litwie i Finlandii.

15 LAT DOŚWIADCZENIA

I Ty bądź zadowolony ze współpracy z nami

Specjalizujemy się w zdjęciach sferycznych, naszą pracę wykonujemy z radością i starannością. Lubimy nowe wyzwania, od 5 lat fotografujemy głównie branżę hotelarską.

REALIZACJE

Zaufali nam

Technologia przyszłości