Współpraca

O NAS

Wioletta & Ewelina

Współpracujemy z Google, by pomagać hotelom w tworzeniu spektakularnych zdjęć 360, które będą przyciągać uwagę klientów w wyszukiwarce i w Mapach Google. Wykorzystujemy najwnoszą technologię Street View Tour, by zapewnić Twoim klientom wygodę dokonywania szybkiej rezerwacji hotelu. Wywczasuj to portal, który oferuje możliwość wirtualnego zwiedzania obiektów w technologii Google Street View. Portal jest jednocześnie swoistym portfolio, w którym znajdziesz nasze realizacje i dowiesz się jak możesz z nami współpracować.

I Ty bądź zadowolony ze współpracy z nami

Rekomendowany Fotograf Google

Spacery wirtualne Google Street View

Specjalizujemy się w zdjęciach sferycznych, które spełniają wymogi certyfikacji Google. Spacery wirtualne 360 stopni publikujemy w bezpośrednich wynikach Google, w Mapach Google oraz w wyszukiwarce Google Hotel Finder.
Partner Tourmake

Street View Tour - więcej informacji

Rekomendowani wzmacniają potencjał Street View i uzbrajają spacery wirtualne w nowe funkcjonalności. Teraz bezpośrednio w wirtualnej rzeczywistości możesz dokonać rezerwacji lub dowiedzieć się więcej o oglądanej przestrzeni.

Zdjęcia 360 na Booking.com

Wyróżnij prezentację swojego obiektu w Booking.com za pomocą zdjęć 360! Specjalny pakiet zdjęć przeznaczony do publikacji na Bookingu przygotowany przez profesjonalistów.

Filmy 360 YouTube

Filmy 360 publikujemy na You Tube skąd możesz je łatwo udostępniać lub osadzać na stronach internetowych.

Zintegrowane strony internetowe

Tworzymy strony i sklepy internetowe i platformy społecznościowe. 2023 rok to przede wszystkim wolność w stosowaniu niestandardowych krojów liter, ich stylowania i animowania. To również wybór jaki dajemy użytkownikowi, by sam zdecydował czy strona będzie miała jasny czy ciemny motyw. Ponadto w 2023 roku tworzymy strony, które są oznaką ostatecznego triumfu świata cyfrowego i mediów nowej generacji.
Certyfikat Google i SGH

Marketing internetowy

Oferujemy szeroko zakrojone usługi z zakresu marketingu internetowego:
- strategie marketingowe i sprzedażowe
- optymalizacja i zarządzanie kampaniami Google Ads
- optymalizacja i zarządzanie kampaniami Facebook Ads
- reklamy na sklepów internetowych
- wprowadzanie sklepów internetowych na rynki zagraniczne
- reklamy w sieci wyszukiwania i reklamowej
- reklamy w Social Media
- reklama i analityka aplikacji mobilnych
- analityka internetowa i jej wykorzystanie w biznesie online
- optymalizacja witryny dla wyszukiwarek - SEO
- optymalizacja witryny dla użytkownika - UX
Oferta

Nawiąż współpracę z profesjonalistami

Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły zdjęć 360 w Twojej firmie. Następnie ustalimy termin sesji zdjęciowej. Publikacja zdjęć nastąpi w ciągu zaledwie kilku dni. To my tworzymy wywczasuj - Wioletta Nowicka i Ewelina Chlebowska - Rekomendowani Fotografowie Google Street View z uprawnieniami do fotografowania hoteli, partnerzy Tourmake.
Wioletta Nowicka
Ewelina Chlebowska
REALIZACJE

Zaufali nam